Gelişim’de 5 yıldızlı doğum hizmeti

gelisim dogum1
İskenderun Özel Gelişim Hastanesi, anne adaylarına yönelik sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Üç aydan bu yana doğum öncesi ve sonrası hizmetleri kapsamında; loğusa şerbeti ikramı, oda süslemesi ve psikolog desteği sunan İskenderun Özel Gelişim Hastanesi, anne adaylarına doğum sonrası kuaför hizmeti de vermeye başladı.
Doğum kliniğinde gerçekleşen hizmetler hakkında bilgiler veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Doktor Esen Çağşar, “Dokuz ay süren hamilelik sürecinin ardından doğumunu gerçekleştirdiğimiz annelerimize, hastane bünyemizde ayrıcalıklı hizmetler sunmaya başladık. Bu kapsamda hastamızın doğumunu gerçekleştirmeden önce, kalacağı odayı süsletiyoruz. Doğum sonrası ise annenin misafirlerini bakımlı bir şekilde karşılayabilmesi için kuaför hizmeti vermeye başladık. Ayrıca doğum sonrası anneye ve misafirlerine yönelik loğusa şerbeti ikramında bulunmaktayız. Uzman psikoloğumuz da doğumdan hemen sonraki dönemde, psikolojik destek için her zaman hazır bulunmaktadır. Amacımız, anne adayımıza daha konforlu hizmet sunabilmektir” dedi.
Bebeğini kucağına almanın heyecanını yaşayan Zeynep Eraldemir ise yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Hamileliğimin ilk anından bebeğimi kucağıma aldığım sürece kadar, ilgi ve alakalarını esirgemeyen doktorlarımıza ve kadrosuna çok teşekkür ederim. Hastanenin yapmış olduğu hizmetler bizleri çok mutlu etti” dedi.
gelisim dogum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.