İskenderun-Mersin arası tren seferleri başladı

İskenderun-Mersin arası tren seferleri başladı

İskenderun-Mersin arası tren seferlerinin yeniden başladığı bildirildi. İskenderun Tren Gar Müdürü Mehmet Ali Şimşek, yaptığı açıklamada, yol çalışmaları nedeniyle yaklaşık 2,5 yıldır yapılamayan İskenderun-Mersin arası yolcu treni seferlerinin yeniden başladığını söyledi. Şimşek, “İskenderun’dan Mersin’e her gün sabah saat 07.15’de trenimiz hareket ediyor. Trenimiz 09.29’da Adana’ya 10.40’da ise Mersin’e varıyor. İskenderun’dan giden yolcu trenimiz aynı gün akşam 17.50’de Mersin’den dönüşe geçiyor. Trenimiz, İskenderun’a 21.13’de ulaşıyor. Tüm vatandaşlarımızı trenle yolculuk yapmaya çağırıyoruz” şeklinde konuştu. Şimşek, bilet ücretlerinin ise 9 TL olduğunu kaydetti. İskenderunlu vatandaşlar ise tren seferlerinin başlamasına oldukça sevindiklerini belirterek, “Tren ile yolculuk hem daha zevkli hem de daha güvenli. Tabi fiyatlarında ekonomik olması tren ile yolculuğu daha cazip hale getiriyor” dedi.

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.

12 YORUM

 1. meraba mersınden ıskenderuna en erken hangı saatte var

 2. Tarsus – İskendeun Arası Biletlerin Ne Kadar Olduğu Hakkında Bi Bilginiz Varmı Acaba ?

 3. biletin 9 tl oldugunu söylüyor site yanlıs mı anlamısım ?

 4. 20.08.2011 tarihinde isk-mersin arası biletler zamlandı.

 5. tüm öğrenmek istediklerinizi doğru olarak cevaplarım

 6. iskenderun mersin gidiş dönüş biletleri20 tl olup dönüşün geçerlik tarihi 60 gün geçerlidir

 7. tcdd tüm bietlerde öğrenci bileti kaldırılmışdır.ancak 12 ve 26 yaş arası tüm yolcular %20indirilidir 6 yaşını doldurmuş 12 yaşına kadar çocuklar %50 indirimlidir 60 yaş ve yukarısı .öğretmenler.askeri personel.basın mensuplarıve %40 ve yukarı engelliler %20 indirimlidir.

 8. isk.mersin hattı ücret fiyattı 12.50 tl ögrenci 10.00 tl dir bilginize 9 tl değil…

 9. isk.mersin arası 12.50 tl tam öğrenci 10.00 tl.dir bilgilerinize…

 10. valla süper oldu gerçekten teşekkür ediyoruz tcdd ….

 11. Hayırlı olsun…gözümüz ‘YOLLARDA’ kaldı…:)

Düşüncelerinizi herkesle paylaşın