MHP toplumun beklentilerine sahip çıkacak

MHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞEFİK ÇİRKİN:

“TOPLUMUN HER KESİMİNDEN MHP’YE İLGİ ARTIYOR”

MHP Hatay Milletvekili Adayı Şefik Çirkin, toplumun her kesiminden MHP’ye ilginin arttığını söyledi. Çirkin, yaptığı açıklamada, MHP’nin genel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacağını söyledi.
MHP’nin tüm unsurları ile seçimlere hazırlandığını belirten Çirkin, “Her partinin oluşturduğu listeye saygılıyız. Seçimler demokrasinin bir gereğidir. Bizler toplumun sorunlarını yakından takip ediyoruz. Şuan esnafın, çiftçinin, memurun ve işçinin durumu ortada. İşsizlik en büyük sorun” dedi.
Çirkin, “MHP’nin kadroları tüm sorunları çözecek donanıma ve bilgiye sahip. MHP iktidarında toplumun her kesimine eşit hizmet verilecek. Halka yalan söylemeyeceğiz. Her zaman halkın içinde olacağız. MHP toplumun beklentilerine sahip çıkacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

2 Yorumlar

  1. Bu yazının cevabını genel seçimlerden sonra vereceğiz değerli kardeşim .,
    Milliyetçi Hareketin gücünü göreceğiz Doğal Hakkınız olumsuz düşünmek demokrasinin gerecidi…r saygı duyarız …

  2. Sayın Çirkin toplumun beklentisi sizin 1. sıradan aday gösterilmemenizdi.Ama bu beklentinin boş oldugunuda biliyorduk.nede olsa ankara emrinizde gibi bir şey.listenin başına gelmek degil vatandaşın gönlüne gelmek önemlidi.herneyse siz bilirsiniz.kişisel ikbaliniz için hatayda mhp yi baraja ittiniz bu vebali nasıl taşırsınız bilmem

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here