Türkiye geneli futbol turnuvası heyecan yaratacak

Türkiye genelinde Futbol Federasyonu ve amatör spor kulüplerinin işbirliği ile NİKE’nin sponsorluğunda düzenlenen 20-35 yaş arası futbol müsabakaları düzenleniyor.
Türkiye’de 59 merkez ve 86 halı sahada 6 Haziran’a kadar sürecek olan heyecan fırtınasına İskenderun’dan katılmak isteyenlerin havuzlu çarşı üzerinde bulunan Nike ve ’ne müracaat etmeleri gerektiği bildirildi.
Konu ile ilgili olarak Güney Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2. Başkanı Ayhan Dik, yapılacak olan bu turnuvanın Türkiye genelinde lig usulü ile düzenleneceğini duyurdu. Dik, “Kendi bölgelerinde şampiyon olan takım deplasmana gidecektir. Başarılı olan takıma Türkiye Futbol Federasyonu, Nike, ve Amatör Spor Kulüpleri federasyonu olarak çeşitli ödüller verilecektir” dedi.
Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2. Başkanı Ayhan Dik ayrıca bu turnuvaya katılmak isteyenlerin hemen müracaat etmelerini gerektiğini belirtti.
İskenderun da katılımın ise ciddi olduğunu ve katılmak isteyenlerin de hemen müracaat etmeleri gerektiğini söyledi. Turnuvaya katılan takımların kural gereği 6 as, 2 yedek oyuncu ile toplam 8 kişi olacak.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here