KİSİAD MALİ KONULARDA BİLGİLENDİRDİ

İskenderun Körfez Sanayici ve İşadamları Derneği, her yıl düzenlemiş olduğu bilgilendirme seminerlerine devam ediyor. Geçtiğimiz akşam dernek binasında düzenlenen “Mali Konularda Bilgilendirme Semineri”ne dernek başkanı Tamer Eker, yönetim kurulu üyeleri, bazı oda başkanları ile çok sayıda Kisiad üyesi ve davetli katıldı.
Seminerin açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Tamer Eker düzenlenen seminerlerin önemine değinerek değişen hızla gelişen bir dünyada bizlerde kendi yerimizi sağlamlaştırmak, emin adımlarla ileri ufuklara gidebilmek için mutlaka yapmış olduğumuz çalışmalarda bilimsel, teknik ve bilgiye dayalı bir yol izlenmesi gerektiğini ifade etti.
Düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan S.M.M.M  Hurşit Gündüz katılımcılara mali konularda bilgiler verdi.Gündüz  şirketlerin esnafların karşılaşabileceği vergi mevzuatları ve muhasebe konularında açıklayıcı bilgiler verdi.
Gündüz, mart ayı olması dolaylısı ile vergi döneminin geldiğini, küresel mali krizin etkilerin devam etmekte olduğunu, “Kriz zamanlarındaki dayanıklılığınız şimdi daha çok işimize yarıyor” dedi.
Hurşit Gündüz, konuşmasını slayt eşliğinde teknik bilgiler vererek sürdürdü ve katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here